×
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız var; ÇALIŞKAN OLMAK.. -Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler..
Arif v 216 Full HD izle 2018 Filmi

Sonunda 216’nın G.O.R.A’da yedek parça üretimi durunca 216’nın pili zayıflamaya başlıyor. Bu yüzden dolayı 216 dünyaya insan olmaya gidiyor. Arif’in evi de basılınca geçmişe gidiyorlar ve olaylar kopmaya başlıyor. artık bu iş arif için çok zorlayıcı durumdadır. Çünkü bir gün arkadaşı ona ihanet edecek ve kötülük metal ruhunu kapsamaya başlayacaktır. Bunun karşısında arif’in hocası tarafından takviye alması ve bu işin içinden çıkması gerekmektedir. Sizce arif bu işin içerisinden herşeyi toparlayarak sıyrıalabilecek mi? Filmizleq.com üzerinden bu filmi arif v 216 izle terimi ile bulabilir ve hd izleyebilirsiniz. Filmizleq sizlere iyi seyirler diler..

Gora ve arog filmlerine olan özlemlerimizden sonra cem yılmaz bu serinin devamı için Arif V 216 filmini yazmış ve oynamıştır. Yerli sinema’nın en iyilerinden olan Cem Yılmaz, sadece bu 3 filmi ile değil, diğer filmleri ile de meşhur olmuştur. Ayrıca partları güncellediğimiz film Arif v 216 1080P izle terimi ile izlenebilir durumdadır. Sitemizden bu filmi bluray kalitesinde izleyebilir ve tek part şeklinde idm programı ile indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sitemizi paylaşabilir ve film kaldırılmadan önce izletip sevindirebilirsiniz. Filmizleq sizlere iyi seyirler diler..

Yorumlar

 • Soner

  admine laf edenler olmuş ama gerçekten bu site sayesinde ben filmi donmadan hd olarak izledim. Kıçını kaldır da sinemaya git o zaman laf eden kişi.

 • Boran

  Admin ”Arkadaşlar bu tarz filmleri sizler için sitemize ekliyoruz. Lütfen bir teşekkürü çok görmeyin. İyi seyirler.” Demişsinde babanın hayrına mı yüklüyon sanki!!!

  • admin

   birincisi bu filmi para ile izleyebilirsin internette ki bu tarz siteler dışında.

   İkincisi ise ziyaretçilerimiz için ücretsiz paylaşıyoruz ve sitemizde reklam yok. Babamızın hayrına değil, ziyaretçilerimiz için paylaşıyoruz. Beğenmiyorsan siteye bir daha girme, çok şey kaybetmeyiz.

 • admin

  arkadaşlar bu tarz filmleri sizler için sitemize ekliyoruz. Lütfen bir teşekkürü çok görmeyin. İyi seyirler..

Kategoriler

erotik film izle