×
Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin - Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler <3


iceman türkçe altyazılı izle - Buz Adam - İceMan Türkçe Altyazılı izle 2017 - 1080P

2017 Yılında gösterime giren iceman izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz. Çok eski zamanlardan kalmış bir cesedi konu olarak senaryoya eklenen bu filmde gerçekten bilim kurgu ve dram kalitesini yaşayacaksınız.

İceman izle

Bu film çıktığında gerçekten izleyicileri tarafından büyük bir ilgi alımştır, son zamanlarda gişede biraz düşüş yaşamış olsa da film çıktığı tarihten itibaren iyi bir hasılat yapmıştır. 6.3 IMDB puanı almış ve ülkemizde de bir çok hayran kazanmıştır. iceman izle

Bir önceki filmimiz olan Venom 2018 Türkçe Dublaj HD izle isimli filmimizide Venom 1080p Full izle, Venom Korku Filmi izle ve Venom Tek Part izle

izleyebilirsiniz.
Buz Adam – İceMan Türkçe Altyazılı izle 2017 – 1080P
Buz Adam – İceMan Türkçe Altyazılı izle 2017 – 1080P
Türkçe Altyazı 1080p IMDb 6.3
  • 6.3/10 1193
  • Etiketler :

2017 yılında ülkemiz dışarısında ki sinemalarda gösterime giren iceman izle filmi sizler için sitemize eklenmiştir. Bu film Felix Randau tarafından yönetilmiş ve 6.3 IMDB puanı almayı hak etmiştir.

Filmin kısaca konusundan bahsedecek olursak, bir takım bilim adamları öncülüğünde alp dağları içerisinde kazı işleri yürütülmektedir. Bu kazı sırasında orada bulunan kişilerden birisi donmuş bir insan cesedi bulmaktadır. Bu buldukları cesedi uzun süre inceledikten sonra yüz yıllar öncesinde ölmüş bir adamın cesedini bulduklarını anlıyorlar.

“André Hennicke, Jürgen Vogel, Sabin Tambrea, Susanne Wuest” gibi oyuncuların da yer aldığı bu film sitemize iceman 1080P izle ve iceman full izle terimi ile eklenmiştir. Dediğimiz gibi ülkemizde gösterime girmeyen bu film türkçe dublaj ses eklenmediğinden dolayı sitemize siz değerli ziyaretçilerimiz için iceman türkçe altyazılı izle terimi ile full olarak 1080P – HD kalitede eklenmiştir.

Ayrıca siz değerli ziyaretçilerimiz filmi indirmek istediklerinde uğraşmaması için sizler adına hemen partlar kısmında filmin indirme linklerini de koyduk. Bu sayede filmi indirebilir ve bilgisayar, telefon, televizyon gibi cihazlarınızda donmadan izleyebilirsiniz. HDFilmizleq.com iyi seyirler diliyor..

Yorumlar

  • Mahmut tuncer

    ehehehehe

Kategoriler

erotik film izle