×
Uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanır.. -Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler..

Bir önceki filmimiz olan Karınca Adam ve Eşek Arısı izle Türkçe Dublaj isimli filmimizide Ant-Man 2 kesintisiz izle, Ant-Man 2 tek parça izle ve Karınca Adam 2 1080p izle

izleyebilirsiniz.
Final Score Türkçe Altyazılı HD izle 2018

Filmin kısaca konusu: Emekli bir asker olan adam artık emeklilik zamanını tatil olarak geçirmektedir ve bir gün futbol maçına gidecektir. Final Score izle filminde bu adam maçı heyecan ile izlerken bir terörist vakasına denk gelecektir ve emekli olmadan önce bildiği ve kullandığı yeteneklerini kullanacaktır. Final score hd izle ve final score türkçe altyazılı izle terimleri ile sitemize eklenen bu film tam bir aksiyon filmidir.

5.5 IMDB puanı alan bu film 2018 yılında gösterime girmiştir, ülkemizde henüz gösterime girmediği için türkçe altyazılı olarak sitemize eklenmiştir. Türkçe Dublaj ses seçeneği maalesef bu film için mevcut değildir. Scott Mann tarafından yönetilen bu filmde “Dave Bautista, Martyn Ford, Pierce Brosnan, Ray Stevenson” gibi isimleri görebiliyoruz. Final score izle, final score hd izle, final score full izle terimleri ile sitemizde yer alıyor. Tek part olarak 1080P – HD kalitede bu filmi izleyebilirsiniz, hdfilmizleq.com final score izle filmi için iyi seyirler diler..

Yorumlar

Kategoriler

erotik film izle