×
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız var; ÇALIŞKAN OLMAK.. -Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler..

Eğer bu filmi izledikten sonra hoşuna gittiğini düşünüyorsan bu gün paylaşılan Silencer izle filmine de göz atabilirsin, iyi seyirler..

Bir önceki filmimiz olan Venom 2018 Türkçe Dublaj HD izle isimli filmimizide Venom 1080p Full izle, Venom Korku Filmi izle ve Venom Tek Part izle

izleyebilirsiniz.
Journeyman Türkçe Altyazılı izle HD 2017

Filmin kısaca konusu: Matty adında bir adam dünya orta siklet şampiyonudur. Bu seviyede bir adam normalden farklı olarak daha çok yeteneklidir, iyi paralar kazanan bu adam hayatının kalan kısmını ailesine adamak ister. Journeyman izle filminde bu adam bir gün evinden uzaklarda şampiyona için tekrardan sahaya dönecektir. Journeyman türkçe altyazılı izle terimi ile eklenen bu filmde matty, yaptığı son maçtan sonra ailesine büyük haberi vermek ister fakat kötü bir olay geçirir ve bu adam komaya girer. Dram, spor ve tavsiye kategorilerimizde yer alan Journeyman izle filmi sizler için sitemize Journeyman türkçe altyazılı izle terimleri ile eklendi. Bu filmde matty’nin yaşadığı bu dram filmi boks filmleri sevenler için çok güzel bir filmdir. Tavsiye kategorimize eklediğimiz bu filmi Journeyman izle veya Journeyman türkçe altyazılı izle terimleri ile izleyebilirsiniz.

7.3 Puan alan bu film 2017 yılında çıkmıştır ve Paddy Considine tarafından yönetilmektedir. Gerçekten izlerken keyif ve dramayı yaşayacağınız bu film size 1 haftalık film açlığını kapatacaktır. Journeyman hd izle filmi için hdfilmizleq.com iyi seyirler diler..

Ayrıca bu filmin oyuncu kadrosuna göz attığımızda ise “Brendan Ingle, Jodie Whittaker, Paddy Considine, Tony Pitts” gibi isimleri görebiliyoruz. Journeyman türkçe altyazılı izle filmi tek part 1080P kalitede izleyin, iyi seyirler..

Yorumlar

Kategoriler

erotik film izle