×
Dünya fani, ölüm ani, bir kere şu nalet siteye yorum yazsanız ne olur yani
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler..

Mara Türkçe Altyazılı izle 2018

Filmin kısaca konusu: Bir psikolog tarzı mesleği olan bir kişi normal davaları ele almaktadır, bir gün kendisine gelen dosyada uykusunda yastık ile boğulmuş bir adamın olayıdır. Mara türkçe altyazılı izle filminde Şahit ve olayın incelenmesine göre karısı adamı boğmuştur fakat bu ailenin kızı ise uyur gezer bir kızdır ve bu kız babasının gerçek katili olabilir. Bu gibi bir dram ve gerilimi anlatan bu film sizler için sitemize mara türkçe altyazılı izle terimleri ile sitemize eklenmiştir.

5.4 IMDB puanı almayı başaran bu film normalde 2014 yılı yapımlıdır fakat 2018 yılında gösterime girmiştir. Gişede şuan güzel bir gidişaatı olan bu gerilim ve korku filmi sizler adına sitemize eklenmiştir. Mara türkçe altyazılı izle terimi ile sitemize eklendi. Clive Tonge tarafından yönetilen bu filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise “Javier Botet, Olga Kurylenko” gibi isimleri görüyoruz. Gerçekten izlerken keyif alabileceğiniz filmlerden olan Mara türkçe altyazılı izle filmi için hdfilmizleq.com iyi seyirler diliyor..

Yorumlar

  • antoniyy

    bu filme ba yıl dımm

  • STİV RACIRS

    mara türkçe altyazılı izle filmini izledim ama beklentimin bir tık üzerindeydi yarısına kadar, sonrasında pek beğendiğimi söyleyemem

erotik film izle