×
Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin - Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film Hala İnternete Düşmemiş!

Bir önceki filmimiz olan Karınca Adam ve Eşek Arısı izle Türkçe Dublaj isimli filmimizide Ant-Man 2 kesintisiz izle, Ant-Man 2 tek parça izle ve Karınca Adam 2 1080p izle

izleyebilirsiniz.
Müslüm Filmi izle 2018 Full HD Yerli Filmi
Müslüm Filmi izle 2018 Full HD Yerli Filmi
Fragman Yakında IMDb -
  • /10 1408
  • Yapım :2018 TR
  • Yönetmen :Can Ulkay, Ketche
  • Oyuncular :Erkan Avcı, Erkan kolçak köstendil, Timuçin Esen
  • Etiketler :

Türk arabesk şarkılarının babası olan müslüm gürses, türkiye içerisinde gelmiş geçmiş en iyi sanatçılardan birisidir. Neredeyse 80 milyon kişinin gönlünü feth etmiş olan müslüm gürsesin anısına film çıkartmaya karar vermişler, Can ulkay ve Ketche tarafından yönetilen bu film 2018 yılının sinema filmleri arasında yer almaktadır. Müslüm gürses filmi izle filminde “Erkan Avcı, Erkan kolçak köstendil, Timuçin Esen” gibi oyuncular da kadroya ek olarak katılmıştır.

Bu filmde müslüm’ün çok genç yaşlarda hapislere düştüğünü anlatıyor, aslında müziğe bağlılığı burada başlıyor. Kendisi ile aynı koğuşta olan ve o koğuşun tam ağası olan Limoncu ali, müslüm gürses için diğer mahkumlardan daha çok tolerans gösteriyor. Müslüm filmi izle, müslüm 1080P izle ya da müslüm gürses filmini izle filmi sizler için eklenmiştir, hdfilmizleq.com iyi seyirler diliyor..

Yorumlar

Kategoriler

erotik film izle