×
Uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanır.. -Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler..
Pickings Türkçe Altyazılı HD izle 2018

2018 yılının en iyi Aksiyon, Dram ve gerilim filmleri arasında yer alan bu film Pickings izle terimi ile sitemize eklenmiştir. Bir Mahalle çetesi vardır ve her yerde saygınlığını koruyarak geziyorlar, neredeyse çeteyi gören yolunu değiştirecek duruma gelmiştir. 2018 Yılında çıkan en iyi aksiyon filmlerinden olan Pickings izle filminde bu çete bir gün bir bar’a gidiyorlar. Bu bar içerisinde bir müddet takıldıktan sonra hiç beklemedikleri birisi ile karşılaşıyorlar, bu karşılaştıkları kişi o an hayatlarını değiştirecek birisidir. 2 Mart 2018 Tarihinde gösterime giren bu film Usher Morgan tarafından yönetilmiştir, Ayrıca 350 bin dolar bütçe ile çekilen bu filmi tek part olarak izleyebilirsiniz. 1 saat 43 dakika olan ve 2 mart 2018 tarihinde gösterime giren bu film için ülkemizde bir dublaj maalesef çıkmamış Uzun zamandır biz de bu film için Dublaj çıkmasını bekliyorduk fakat çıkmadı, bu yüzden sitemize Pickings Türkçe Altyazılı izle terimi ile eklenmiştir.

Filmi çekerken pek fazla emek harcadıklarından bahseden “Usher Morgan” bu film de oynayan oyuncuların gerçekten emek harcadıklarından bahsetti. “Katie Vincent, Michael Gentile, Nathan Shapiro, Elyse Price, Michelle Holland, Joel Bernard, Yaron Urbas, Lynne Jordan, Taso Mikroulis, Reese Grande” gibi oyuncuların yer aldığı bu film 7.0 IMDB puanı almayı başarmıştır. Pickings Türkçe Altyazılı izle terimi ile sitemize eklenen bu filmi full olarak Pickings izle terimi ile izleyebilirsiniz, iyi seyirler dileriz..

Ayrıca bu tarz türkçe altyazılı filmleri de sitemizden kolayca bulabilir ve filmizleq.com farkı ile tek part izleyebilirsiniz. Pickings türkçe altyazılı izle terimi ile sitemize full eklenen bu filmde +18 sahneler pek bulunmamaktadır. Bu sayede aileniz ile birlikte aksiyon ve gerilim tarzı bir film izleme imkanı yakalayabilirsiniz. Yabancı dizilerin de yer aldığı kategorilerimiz de bulunmaktadır. Bunu  sağ üst taraftan seçebilirsiniz. 

Ayrıca sitemizden bu filmi izlerken gerçekten keyif aldıysanız arkadaşlarınızla paylaşabilir ve sitemizden tüm filmler kaldırılmadan önce izletebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de arkadaşınız sevinebilir. Pickings izle terimi ile eklenen bu film tek part olarak Pickings Türkçe Altyazılı izle terimi ile pickings filmi izle terimli izleyebilirsiniz. Filmizleq.com siz değerli ziyaretçilerimiz için iyi seyirler diliyor.

İyi seyirler..

Yorumlar

  • fsamet

    gerçekten tek kelime ile harika

Kategoriler

erotik film izle