×
Dünya fani, ölüm ani, bir kere şu nalet siteye yorum yazsanız ne olur yani
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler..

Şampiyonlar – Campeones Türkçe Dublaj izle

Filmin kısaca konusu: Marcos isminde bir basketbol koçu vardır, bir de yedek olan bir koç vardır. Şampiyonlar türkçe altyazılı izle Bir gün ikisi kavga ederler ve bunun sonucunda marcos suçlu bulunur, trafikte olduğundan dolayı kaza olur. Bu yüzden adam tam doksan günlük bir ceza alacaktır, bunun ardından takımdan kovulduğunu öğrenen adam sadece zihinsel engellilerin olduğu bir takıma düşecektir. Şampiyonlar türkçe altyazılı izle, İlk başlarda hayatının en kötü takımına düşüğünü sanan adam öyle bir takım ruhu yakalayacaktır ki o takım yılın en iyi takımı seçilecektir, bunun karşısında diğer takımlar kıskançan çatlıyor olacaklar.
Şampiyonlar türkçe dublaj izle filmi sitemize Şampiyonlar türkçe altyazılı izle terimleri ile eklenmiştir. Campeones türkçe dublaj izle filmi sitemizden campeones türkçe altyazılı izle terimleri ile izlenebilir, Javier Fesser tarafından yönetilen bu şampiyonlar hd izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz, hdfilmizleq.com sunar..

Şampiyonlar türkçe dublaj izle filmi ülkemizde gösterime girmediği için sadece Türkçe altyazılı olarak eklenmiştir, iyi seyirler.. Filmin oyuncu kadrosunda ise “Athenea Mata, Javier Gutiérrez, José de Luna, Juan Margallo” gibi isimler yer almaktadır.

Yorumlar

erotik film izle