×
Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin - Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler..


eğer bu film hoşunuza gittiyse bu gün paylaşılan korku ve gerilim filmi olan The Nun Türkçe Dublaj izle, Dehşetin yüzü izle filmi sitemiz eklenmiştir, iyi seyirler..

Bir önceki filmimiz olan Karınca Adam ve Eşek Arısı izle Türkçe Dublaj isimli filmimizide Ant-Man 2 kesintisiz izle, Ant-Man 2 tek parça izle ve Karınca Adam 2 1080p izle

izleyebilirsiniz.
Summer of 84 Türkçe Altyazılı izle

Filmin kısaca konusu: Summer of 84 izle filminde bir arkadaş grubu vardır, bu arkadaş grubu filmin afişinde el feneri tutan kişilerdir, bu grupta olan kişiler bir gün pek tekin olmayan komşularından şüphelenmeye başlarlar, komşunun evinden değişik sesler gelir ve kabus gibi bir dizayna sahiptir. Summer of 84 izle Bu durumdan rahatsız olan bu grup adamın bir katil olduğunu öğrenir. Bu adamın katil olduğunu kanıtlamaya çalışırlar ama maalesef bu adamın yeni hedefi bu arkadaş grubudur. Summer of 84 izle filmi Summer of 84 türkçe altyazılı izle terimleri ile piyasaya sürülmüştür. 84 yazı izle filmi dram, gizem ve korku kategorilerinde yer almaktadır.

6.7 IMDB puanı alan bu film 2018 yılında gösterime girmiştir ve “Caleb Emery, Cory Gruter-Andrew, Graham Verchere, Judah Lewis” gibi bildiğimiz oyuncular filmde yer almaktadır. Anouk Whissell tarafından yönetilen bu film sitemize Summer of 84 izle terimi ile 1080P – HD kalitede eklenmiştir. Hdfilmizleq.com siz değerli ziyaretçilerimize summer of 84 türkçe altyazılı izle filmi için iyi seyirler diliyor..

Yorumlar

Kategoriler

erotik film izle