×
Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin - Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Efsane olan bu film eklenmiştir, İyi Seyirler <3

Bir önceki filmimiz olan Karınca Adam ve Eşek Arısı izle Türkçe Dublaj isimli filmimizide Ant-Man 2 kesintisiz izle, Ant-Man 2 tek parça izle ve Karınca Adam 2 1080p izle

izleyebilirsiniz.
Terminatör 2: Mahşer Günü Türkçe Dublaj izle – 1080P

Efsaneler arasında yer alan serilerden birisi olan terminatör beşlemesi serinin 2. filmi sitemize terminatör 2 türkçe dublaj izle terimi ile eklenmiştir.

Bir gün john connor için terminatör gelecekten gelecektir, bu terminatör aslında bir robot makinedir ve insan haline bürünmüştür, robotik organizma olan terminatör john connor’ı korumak için gelmiştir ve bu terminatörü gelecekte john connor kendisini koruması için göndermiştir. Bir gün SKYNET isimli yapay zeka sistemi ordu tarafından yapılacak ve bu dünyanın sonunu getirecektir, skynet kendi kendine idare edebildiği bir zamanda yani gelecekte john connor, kendisine direnişçi ordusu kurmuştur ve skynet’i yok etmenin son noktasındadır ve SKYNET, geçmişe yani john connor’ın en zayıf haline bir katil robotik organizma göndermiştir. Eğer john connor ölürse gelecekte bir direnişçi ordusu olmayacak ve SKYNET, sonsuzluğunu ilan edecektir.

Kısacası efsaneler efsanesi olan bu filmi sitemize sizler için ekledik, terminatör 2 izle ve teriminatör 2 hd izle ve ayrıca terminatör 2 türkçe dublaj izle gibi terimler ile sitemize eklenen bu film, 8.5 IMDB puanı almış bir filmdir, james cameron tarafından yönetilen bu filmde ayrıca arnold schwarzenegger gibi usta aktör oynamaktadır.

HDFilmizleq.com siz değerli ziyaretçilerimize terminatör 2 türkçe dublaj izle filmi için iyi seyirler diliyor.. <3

Yorumlar

Kategoriler

erotik film izle