×
Uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanır.. -Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film Eklenmiştir, İyi seyirler <3

Bir önceki filmimiz olan Karınca Adam ve Eşek Arısı izle Türkçe Dublaj isimli filmimizide Ant-Man 2 kesintisiz izle, Ant-Man 2 tek parça izle ve Karınca Adam 2 1080p izle

izleyebilirsiniz.
Tırnakçı – Nails Türkçe Altyazılı izle

Bir kadın normal bir şekilde yolunda giderken bir gün trafik kazası geçiriliyor ve kadını hemen hastaneye kaldırıyorlar. İlk geldiğinde normal bir hastane gibi görünen bu hastane de kadın hiç bir şey fark etmiyor, daha sonradan gizemli şeyler olduğunu anlayan kadın artık bu hastanenin gerçekten gizemli olduğu kanısına varıyor. Bunu ortaya çıkartan kadın isptalı ile geldiğinde bu kadını engellemek için başına gelen belalardan kurtulması gerekmektedir.

4.6 IMDB puanı almayı başaran bu film Dennis Bartok tarafından yönetilmektedir. Ayrıca “Leah McNamara, Ross Noble, Shauna Macdonald, Steve Wall” gibi oyuncuların da yer aldığı bu filmi sitemizden tırnakçı izle, tırnakçı türkçe altyazılı izle, tırnakçı hd izle, nails izle, nails hd izle, nails full izle, nails türkçe altyazılı izle terimleri ile eklenmiştir. HDFilmizleq.com sizlere iyi seyirler diliyor..

Yorumlar

  • yetkin

    film güzeldi ama bu puanı hak etmemiş

Kategoriler

erotik film izle