×
Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. -Mustafa Kemal Atatürk
Venom Filmi Türkçe Dublaj Eklenmiştir, İyi Seyirler <3
Uyarı! Film 2019 Yılında Gösterime Giriyor, Çıkar Çıkmaz HDFilmizleq.com'da!

Bir önceki filmimiz olan Karınca Adam ve Eşek Arısı izle Türkçe Dublaj isimli filmimizide Ant-Man 2 kesintisiz izle, Ant-Man 2 tek parça izle ve Karınca Adam 2 1080p izle

izleyebilirsiniz.
Yenilmezler 4: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle

Bildiğiniz üzere yenilmezler film serisi şuana kadar 3 filmden oluşuyor ve yenilmezler 3 filminden sonra yenilmezler 3 infinity war bölüm iki çekimleri tam olarak başlamış durumda. Bu film 2018 yılında gösterime giren yenilmezler 3 filminin devam filmidir. Beyaz perdeye yeniden girecek olan yenilmezler serisinin devam filmi 2019 yılında gösterime giriyor. Bir önceki filmi, yani yenilmezler 3 filmi ile ortalığı kasup kavuran ve aynı zamanlarda çıkmış diğer filmleri ezip çiğneyip tüküren filmin hayran sayısı ülkemizde milyonları bulmuştu.

Büyük bir ilgi ile izlenen filmin ardından ikinci film çıkınca büyük ihtimal ile daha fazla bir ilgiye sahip olacak. Bir önceki filmde bazı süper kahramanların yok olduğunu gördüğümüz için büyük ihtimal ile Yenilmezler 4: sonsuzluk savaşı bölüm 2 izle filminde yeni kahramanlar görmek mümkün. Hatırlarsanız en son Nick fury tam yok olmadan önce “hay anasını” deyip Kaptan marvel’a bir sinyal göndermişti ve biraz bekledikten sonra sending.. yazısı geldi. Bu sayede yenilmezler 4 izle filminde kaptan marvel’ın da en baş rolde oynayacağı kesinleşmiş oldu.

Thanos evrenin yarısını öldürerek yani yok ederek savaşların ve fakirliğin biteceğine inanan bir abimiz, Bu abimiz bildiğiniz üzere yenilmezler 4 filmi gelsin diye tüm taşları toplamıştı ve parmağını şıklatarak evrenin yarısını yok ettikten sonra evrenin diğer ucunda ki başka bir gezegene ışınlanıp daha önce de söylediği gibi gün batımını rahatça izliyordu. Bizim hatırladığımız kadarı ile en son Thor’un vurduğu balta darbeleri ile zayıf düşmüş ve çok kan kaybetmeye başlamıştı. Bu arada fark ettiniz mi bilmiyorum ama dünya da kim var kim yok hepsinden dayak yemiş kadar hasar alan Thanos abimizin burnu bile kanamadı. Sadece Tony Stark’ın vurduğu büyük darbeler ile bir sıyrık almıştı.

Bu sefer öyle bir film yaptılar ki yenilmezler 4: sonsuzluk savaşı bölüm 2 filminde nereden başlayacakları ya da yenilmezler 4 izle filminde gerçekten neler olacağı hakkında izleyicilerin hiç bir fikri yok. Piyasaya ilk defa gelecek olan Kaptan Marvel Ablamız gördüğünüz tüm marvel süper kahramanları arasında en güçlüsü olanıdır. Çizgi romanlarda kendisini sıkça görsek de ilk defa bir sinema filminde oynatma kararı alan marvel, bu filmde bizi büyük süprizler ile karşılayabilir.

Yenilmezler 4 türkçe dublaj izle filmi çıkar çıkmaz siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemize eklenecektir, takipte kalın..

Yenilmezler 4: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle, yenilmezler 3 2 izle, yenilmezler 3 2. bölüm izle, yenilmezler 3 izle, hd izle, tek part izle..Avengers 4: Infinity War

Yorumlar

  • Brianvom

    bu film çıkar çıkmaz bu sitedeyim. Şimdiden teşekkür adminciğim <3

  • Hayvan Boris

    film hemen çıksın ya nolurr SDFSDF

Kategoriler

erotik film izle